Scope Piskopos
Dikkat.!

Forumdan Yararlanabilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Olmadığınız Takdirde Download vs. Yapamazsınız.Üye Olduktan Sonra Aktivasyon kodu e-postanıza gönderilecektir. Daha fazla bilgi için e-postanızı kontrol ediniz.
Hotmail gibi bir adres kullanıyorsanız, epostanızın 'Gereksiz' olmadığını kontrol ediniz.
Scope Piskopos
Dikkat.!

Forumdan Yararlanabilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Olmadığınız Takdirde Download vs. Yapamazsınız.Üye Olduktan Sonra Aktivasyon kodu e-postanıza gönderilecektir. Daha fazla bilgi için e-postanızı kontrol ediniz.
Hotmail gibi bir adres kullanıyorsanız, epostanızın 'Gereksiz' olmadığını kontrol ediniz.
Scope Piskopos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Scope Ft Siyanüraltes- Gözlerini Kapat (Scope Verse)
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:57 am tarafından Admin

» Scope Piskopos - O.K.E.Y
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 12:48 am tarafından Admin

» Ben 46 RaporLu 1 Deliyim Sözü
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyCuma Ekim 29, 2010 3:03 am tarafından svDespair

» Scope Piskopos Ft. Okan Erünsal~Bana Bak Şarkı Sözü.
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptySalı Ekim 12, 2010 4:46 am tarafından Admin

» ACL RAP PARTY VOL4' MALTEPE
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPerş. Ekim 07, 2010 2:14 am tarafından Admin

» Scope Biyografi
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPaz Ekim 03, 2010 12:35 pm tarafından TheDarkMan

» Scope Piskopos - Featape
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPaz Ekim 03, 2010 10:51 am tarafından Admin

» Scope Piskopos - Scopiskomental Beat Album
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPaz Ekim 03, 2010 10:50 am tarafından Admin

» Scope Piskopos & Siyanüraltes - Kadavra EP
Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPaz Ekim 03, 2010 10:49 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Cuma Tem. 28, 2023 6:19 pm tarihinde online oldu.
Scope Piskopos Fan Club

Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil Empty
MesajKonu: Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil   Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:40 am

NAKARATx2
kavgalarda yokki korkum
19 yılım boyunca 19 boğumda 19 seneyle
ben koyun değil sorunları sayıpta uydum
sorunların sonunda ben kubar sarıpta uydum

değirmenin dönencesinde , anti depresif tavırlarım ve son günümde olmayan hayallerimde sen
elimde tesbihim sedef taşından parçalandı , sinir krizlerinde gözlerimse kan çanağaydı
nerde kaldı kardeşim dediklerim didikledi hayatımı , sus biraderim tamam be ben hiçim
elimde bak kalem yazar satır belimde bir beratta izmarit dibinde ben yerin dibindeyim
Metin senin için bi sahtekar herif , ben senin için urafelerde yaşlanan bi mecnunum ulan..
ölüm dediğin nedir gülüm ki bende gülmeden mi ölmüşüm ve mazisinde sövmüşüm
gel benimle sevgi tarlasında oyna sen madonna , dur yavaşla sevdim artık anla
haydi başla , dön başa şeytanımı gel benimle taşla , canla kanla iç savaşta
çocuksu ruhumun deminde anneminde özlemiyle süt değil sokakta ellerimle kan içerdim
siyah beyaz resimlerimde fırça darbesi da vincinin de şifresiyle kaybolup giderdim
yatsı vakti kastı ruhum tortulandı kalbe farz-ı vacip piskopossa ağlayan bi katip
kobra takibiyle dobra dobra sağlı sollu zorlu yolda kardelense herseferde aynı tip

NAKARATx2
kavgalarda yokki korkum
19 yılım boyunca 19 boğumda 19 seneyle
ben koyun değil sorunları sayıpta uydum
sorunların sonunda ben kubar sarıpta uydum

ayaklarımda cam kırıklarıysa paronayak beliritisiydi kaçtı dostum terli beklemekte ruhum
mağralarda yankı ses duyar gibi naralarda kaara bastı cüzdanımda 46 raporum
yaşantımın anektonudunda hergünüm kabak tadı verir ve dipnotunda serseri deli metin yazar
şahit oldu gözlerim akan kanlara çıkan canlara ağlayanlara ghettolara
sonrasında yarın oldu kapalı kapılar arkasında saklanan günahlarım kamufle oldu
damarda morfininde etkisiyle etki tepki tersmi tepti rüzgarında aşikardı sonmu buldu
tropikal sokakta altın portakal ödüllü hep hayattalar egzotik tipi yaşantılarsa son bulur
biyolojik hayatta farklı ekonomik türünde sistemin kelepçe kitlenir rüyalarında son bulur
yelkovanla akrebin uyuşmasında kaybolup gider zaman ve eski geçmişimse mazidir
eski mazidir metinse gazidir ve gardiyanı müştekil nezaretinde gerçeğimse bakidir
kanımda kaynadı sokak çocuklarıyla yol bulunca ayyaş amcalarla tek kadehte sekmi votka
itirafı mektubumda ihtilali zindanında kısıtırpta kan kusturupta ağlamak yok..
https://scopepiskopos.forumdizini.com

Scope Piskopos-Gardiyan-ı Müştekil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scope Piskopos - O.K.E.Y
» Scope Piskopos - Ritmotrans
» Scope Piskopos - Araf Arefesi
» Scope Piskopos ~ Rap Bahane
» Scope Piskopos ~ I Have A Dream